Květuška.cz
 1. Domů
 2. Dům a zahrada
 3. Zahrada
 4. Zahradní lampy
 5. EVA SOLO Solární závěsná lampa SunLight Bell

EVA SOLO Solární závěsná lampa SunLight Bell

Zcela unikátní výrobek EVA SOLO Solární závěsná lampa SunLight Bell od značky s dlouholetou historií EVA SOLO jednoduše najdete tady extra se slevou. Zrovna nyní za cenu 2 599 Kč.
EAN: 5706631070508
EVA SOLO Solární závěsná lampa SunLight Bell
Ověřit dostupnost
Značka: EVA SOLO
2 599

Solární lampy nejsou na českém trhu žádnou novinkou, nicméně ty od dánské společnosti Eva Solo rozsvítí vaši zahradu nejen svým světlem, ale také elegantními tvary. Solární závěsná lampa SunLight Bell  přináší vítanou inovaci do světa solárního osvětlení – elegantní design .


 


Solární lampa SunLight Bell je vyrobena z pískovaného mrazu odolného skla a eloxovaného hliníku. Designérům Clausi Jensenovi a Henriku Holbækovi se podařilo integrovat solární panely do designu lampy tak dokonale, že jsou očím neviditelné. Vynikl tak krásný luxusní vzhled, který si díky použití kvalitních materiálů můžete vychutnat v průběhu celého roku. Lampu lze nastavit na automatické zapínání a vypínán í za pomoci senzoru soumraku a svítání.


 


Po osmi hodinách nabíjení na plném slunci  bude lampa svítit až 20 hodin . Tato doba závisí na počasí v období, kdy byla nabíjena. Lampa SunLight Bell poskytuje energeticky šetrné osvětlení ve stylovém luxusním designu. Můžete ji postavit na zahradní stolek, terasu, zavěsit na balkon či jiné příhodné místo na vaší zahrádce.


 


  • Solární energeticky šetrné osvětlení

 • Inovativní design se skrytými solárními panely

 • Bez kabelů, luxusní a moderní vzhled

 • Možnost zavěšení díky integrovanému kroužku

 • Vypínač on/off s funkcí automatického nastavení

 • Vyrobena z pískovaného skla a eloxovaného hliníku

 • Pro celoroční použití – sklo je mrazuvzdorné

 • Dodávána s dobíjecími bateriemi, jež lze dobít až 500x

 


 


Náš tip: vytvořte si kompozici více solárních svítidel a osvětlete vaši zahradu tlumeným světlem. Noční zahrada bude pro vás novým zážitkem. Bylo by škoda, kdyby pohled z okna končil tmou.