Květuška.cz

EVA SOLO Sklenice na víno Magnum 90 cl

Hodně žádaný produkt EVA SOLO Sklenice na víno Magnum 90 cl od společnosti se zárukou kvality EVA SOLO je k dispozici zde nyní extra se slevou. Cenově vychází na 909 Kč.
EAN: 5706631074452
EVA SOLO Sklenice na víno Magnum 90 cl
Ověřit dostupnost
Značka: EVA SOLO
909

Podle hesla větší je lepší, přibyla do série sklenic s ikonickým sešikmeným okrajem nová sklenice na víno Magnum Eva Solo o objemu 90 cl. Sklenice je nejen krásná ale také praktická, vhodná pro červená i bílá vína . Umožňuje i plnějším a složitějším vínům dýchat. Je k dispozici ve dvou velikostech. Můžete si tedy vybírat dle vašeho vkusu a potřeby.


 


Série sklenic Eva Solo z ručně foukaného skla byla navržena ve spolupráci s vinaři tak, aby přenesla do popředí všechny nuance chuti. Každý kus byl designován s úmyslem pomoci vínu projevit všechny jeho kvality. Sklenice se snadno čistí, lze je navíc mýt v myčce nádobí (program na sklo).


 


Společný a unikátní rys celé série sklenic Eva Solo, skosení pod úhlem 14 stupňů, má zesílit chutě vína a umožnit nápoje různě ochutnávat v závislosti na tom, zda používáte horní nebo dolní okraj sklenice. Navíc pomáhá vypít sklenku až do dna bez namáhání krční páteře.


 


Každá sklenka je uměleckým dílem v pravém slova smyslu. Požitek z vína lze mít ještě větší díky estetickému zážitku.