Květuška.cz

EVA SOLO Sklenice na likér

Nový kousek EVA SOLO Sklenice na likér od společnosti s úžasnou pověstí EVA SOLO k dostání momentálně ve slevě. Cena od 779 Kč.
EAN: 5706631162777
EVA SOLO Sklenice na likér
Ověřit dostupnost
Značka: EVA SOLO
779

Sklenice na likéry Eva Solo  je určena pro rozličné likéry, aperitivy a silnější vína . Stejně tak dobře se hodí pro stylové podávání rumu, ginu, calvadosu či sherry. Sklenici bychom nikdy neměli naplnit více než do poloviny, jen tak se bude moci příjemně uvolňovat a shromažďovat buket vůní, které si chceme během pití vychutnat.


 


Série sklenic Eva Solo z ručně foukaného skla byla navržena ve spolupráci s vinaři tak, aby přenesla do popředí všechny nuance chuti. Každý kus byl designován s úmyslem pomoci vínu projevit všechny jeho kvality. Sklenice se snadno čistí, lze je navíc mýt v myčce nádobí (program na sklo).


 


Společný a unikátní rys celé série sklenic Eva Solo, skosení pod úhlem 14 stupňů, má zesílit chutě vína a umožnit nápoje různě ochutnávat v závislosti na tom, zda používáte horní nebo dolní okraj sklenice. Navíc pomáhá vypít sklenku až do dna bez namáhání krční páteře.


 


Každá sklenka je uměleckým dílem v pravém slova smyslu. Požitek z vína lze mít ještě větší díky estetickému zážitku.