Dekoria Závěs zatemňující na kroužcích, pastelová světle modrá s výraznou strukturou, 140 × 260 cm, Blackout, 269-62

Velmi prodávaný kus Dekoria Závěs zatemňující na kroužcích, pastelová světle modrá s výraznou strukturou, 140 × 260 cm, Blackout, 269-62 od značky s dobrým jménem Dekoria máte možnost dostat teď za výborné peníze. Aktuálně v akci za 2 621 Kč. EAN: 5901775343550
Dekoria Závěs zatemňující na kroužcích
Značka: Dekoria
2 621 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Závěs s kovovými  kroužky k provlečení na trubkový garnýž.  Přiložená zažehlovací páska umožní jednoduché podkasání dolního okraje závěsu na požadovanou výšku.Celkovou šířku zastínění  (a tím šířku garnýže)  doporučujeme z estetických důvodů volit cca o 20 cm ( po 10 cm na každé straně ) větší, než je rozměr stavebního otvoru, který chceme zastínit . Zadaná šíře závěsu v objednávce je vždy před nařasením ! Látka nebude díky provlečení kroužků na tyčce garnýže nikdy plně vyrovnaná, z estetického hlediska, aby závěs vždy tvořil  pěkné vlny, doporučujeme přidat  šířku o cca 60-70% Délka závěsu se udává od horní hrany trubky garnýže s přidáním 2 cm ( o tuto hodnotu je horní hrana závěsu nad trubkou garnýže.
Závěsy jsou začištěny a ukončeny po bocích a dole, dolní steh je overlock, dále je přiložena zažehlovací páska, která dovoli vlastní zkrácení závěsu pouhým přežehlením.Velikost kroužků: vnitřní průměr 4cm, vnější průměr 6cm, okraj látky závěsu s kroužky je cca 2cm nad horní hranou garnýžové tyčky.  
Kroužky jsou vybaveny silikonovými vložkami,  které zajistí lehký a tichý chod kroužků po tyčce garnýže a zamezí poškrábání její povrchové vrstvy.  Barvu kroužků lze volit při aktivaci vlastních rozměrů Tolerance rozměrů hotového závěsu +/- 2cm Cena je za jeden kus závěsu, ne za sadu ! 
Jestliže je závěs širší než 130cm, je nejčastěji sešit ze dvou pásů (příklad šíře závěsu 195cm: 130+65cm, 260cm: 130+130cm). Je to z důvodů výrobní šíře látek 140cm, bez ohledu na to však vypadají rolety velmi esteticky..