Dekoria Závěs na kroužcích, poloprůsvitné pruhy v bílé barvě, 130 × 260 cm, Linen, 392-03

Velmi oblíbený výrobek Dekoria Závěs na kroužcích, poloprůsvitné pruhy v bílé barvě, 130 × 260 cm, Linen, 392-03 od dodavatele s dlouholetou historií Dekoria máte možnost najít v naší internetové nabídce za skvělou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 1 727 Kč. EAN: 5901249550408
Dekoria Závěs na kroužcích
Značka: Dekoria
1 727 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Elegantní závěsy s kovovými kroužky k provlečení na trubkový garnýž.  Jsou dostupné v široké škále barev a vzorů aby vyhovovaly všem interiérům, stylům a účelům.
Kroužky jsou vybaveny silikonovými vložkami,  které zajistí lehký a tichý chod kroužků po tyčce garnýže a zamezí poškrábání její povrchové vrstvy. Závěs má 8 kovových kroužků v starozlaté barvě. Jinou barvu kroužků lze volit při aktivaci vlastních rozměrů
Standardní rozměr závěsu: 130 x 260 cm (zadaná šíře závěsu je vždy před nařasením!)
Celkovou šířku zastínění (a tím šířku garnýže) doporučujeme z estetických důvodů volit cca o 20 cm ( po 10 cm na každé straně ) větší, než je rozměr stavebního otvoru, který chceme zastínit . Zadaná šíře závěsu v objednávce je vždy před nařasením! Látka nebude díky provlečení kroužků na tyčce garnýže nikdy plně vyrovnaná, z estetického hlediska, aby závěs vždy tvořil  pěkné vlny, doporučujeme přidat  šířku o cca 60-70% Délka závěsu se udává od horní hrany trubky garnýže s přidáním 2 cm (o tuto hodnotu je horní hrana závěsu nad trubkou garnýže.
Spodní okraj zakončený overlockem. Přiložená zažehlovací páska umožní jednoduché podkasání dolního okraje závěsu na požadovanou výšku.
Cena je za jeden kus závěsu, ne za sadu ! 
Tolerance rozměrů +/- 2cm- dovolená chyba je výsledkem vlastností materiálu.