Květuška.cz

Dekoria Potah na šezlong Ektorp volně stojící – jednoduchý styl, tyrkysový, szezlong Ektorp wolnostojący, Bergen, 161-77

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Dekoria Potah na šezlong Ektorp volně stojící - jednoduchý styl, tyrkysový, szezlong Ektorp wolnostojący, Bergen, 161-77 od společnosti se zárukou kvality Dekoria naleznete právě nyní se slevou! Akční cena od 4 198 Kč.
EAN: 5902582155220
Dekoria Potah na lenošku Ektorp volně stojící - jednoduchý styl
Ověřit dostupnost
Značka: Dekoria
4 198
Popis produktu

Vysoce kvalitní potah na lenošku Ikea Ektorp. S novým potahem Váš šezlong bude Vám znovu sloužit!
Každý potah je pro Vás pečlivě a speciálně vyroben. Svým pokojům tak můžete přidat zvláštní kouzlo. Potah lze snadno nasadit a sundat.
Naše potahy nejsou originální produkty od Ikea. Zobrazená nabídka zahrnuje pouze potah, nikoli celou pohovku. Zkontrolujte si vždy správnost Vaší volby – zdali opravdu máte zadaný typ šezlongu (některé typy mohou být sice vzhledově podobné, ale rozměrově se liší).
Nabízíme mnoho různých kolekcí látek. Projděte si naše webové stránky a najděte tu správnou látku pro svoji pohovku, křeslo nebo podnožku. Pokud si stále nejste jisti, objednejte si vzorky látek nezávazně a zdarma a přesvědčte se sami o barvě, struktuře a kvalitě našich látek.