Květuška.cz

Dekoria Potah na šezlong Ektorp volně stojící – jednoduchý styl, eukalyptová, szezlong Ektorp wolnostojący, City, 704-87

Hodně žádaný kousek Dekoria Potah na šezlong Ektorp volně stojící - jednoduchý styl, eukalyptová, szezlong Ektorp wolnostojący, City, 704-87 od našeho předního výrobce Dekoria můžete nakoupit právě teď v nabídce za příznivou cenu. Nyní pořídíte za 5 625 Kč.
EAN: 5902582128712
Dekoria Potah na lenošku Ektorp volně stojící - jednoduchý styl
Ověřit dostupnost
Značka: Dekoria
5 625
Popis produktu

Vysoce kvalitní potah na lenošku Ikea Ektorp. S novým potahem Váš šezlong bude Vám znovu sloužit!
Každý potah je pro Vás pečlivě a speciálně vyroben. Svým pokojům tak můžete přidat zvláštní kouzlo. Potah lze snadno nasadit a sundat.
Naše potahy nejsou originální produkty od Ikea. Zobrazená nabídka zahrnuje pouze potah, nikoli celou pohovku. Zkontrolujte si vždy správnost Vaší volby – zdali opravdu máte zadaný typ šezlongu (některé typy mohou být sice vzhledově podobné, ale rozměrově se liší).
Nabízíme mnoho různých kolekcí látek. Projděte si naše webové stránky a najděte tu správnou látku pro svoji pohovku, křeslo nebo podnožku. Pokud si stále nejste jisti, objednejte si vzorky látek nezávazně a zdarma a přesvědčte se sami o barvě, struktuře a kvalitě našich látek.