Květuška.cz

Dekoria Potah na šezlong Ektorp volně stojící – jednoduchý styl, tmavý odstín růžové , szezlong Ektorp wolnostojący, Living Velvet, 704-70

Často hledaný výrobek Dekoria Potah na šezlong Ektorp volně stojící - jednoduchý styl, tmavý odstín růžové , szezlong Ektorp wolnostojący, Living Velvet, 704-70 od známé kvalitní značky Dekoria jde sehnat na našich stránkách teď právě opravdu levně. Nyní získáte od 5 250 Kč.
EAN: 5902582117426
Dekoria Potah na lenošku Ektorp volně stojící - jednoduchý styl
Ověřit dostupnost
Značka: Dekoria
5 250
Popis produktu

Vysoce kvalitní potah na lenošku Ikea Ektorp. S novým potahem Váš šezlong bude Vám znovu sloužit!
Každý potah je pro Vás pečlivě a speciálně vyroben. Svým pokojům tak můžete přidat zvláštní kouzlo. Potah lze snadno nasadit a sundat.
Naše potahy nejsou originální produkty od Ikea. Zobrazená nabídka zahrnuje pouze potah, nikoli celou pohovku. Zkontrolujte si vždy správnost Vaší volby – zdali opravdu máte zadaný typ šezlongu (některé typy mohou být sice vzhledově podobné, ale rozměrově se liší).
Nabízíme mnoho různých kolekcí látek. Projděte si naše webové stránky a najděte tu správnou látku pro svoji pohovku, křeslo nebo podnožku. Pokud si stále nejste jisti, objednejte si vzorky látek nezávazně a zdarma a přesvědčte se sami o barvě, struktuře a kvalitě našich látek.