Dekoria Potah na pohovku IKEA Tomelilla 2-místná nerozkládací, teplá šedá , pohovka Tomelilla 2-místná, Living Velvet, 704-65

Tento velmi oblíbený produkt Dekoria Potah na pohovku IKEA Tomelilla 2-místná nerozkládací, teplá šedá , pohovka Tomelilla 2-místná, Living Velvet, 704-65 od populární značky Dekoria máte možnost získat tady a teď právě za výprodejovou cenu! Pouze nyní za 6 001 Kč. EAN: 5902582123403
Dekoria Potah na pohovku IKEA  Tomelilla 2-místná nerozkládací
Značka: Dekoria
6 001 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Vysoce kvalitní potah na pohovku Ikea Tomelilla. S novým potahem Vaše pohovka bude Vám znovu sloužit!
Každý potah je pro Vás pečlivě a speciálně vyroben. Svým pokojům tak můžete přidat zvláštní kouzlo. Potah lze snadno nasadit a sundat.
Naše potahy nejsou originální produkty od Ikea. Zobrazená nabídka zahrnuje pouze potah, nikoli celou pohovku. Zkontrolujte si vždy správnost Vaší volby – zdali opravdu máte zadaný typ pohovky (některé typy mohou být sice vzhledově podobné, ale rozměrově se liší).
Nabízíme mnoho různých kolekcí látek. Projděte si naše webové stránky a najděte tu správnou látku pro svoji pohovku, křeslo nebo podnožku. Pokud si stále nejste jisti, objednejte si vzorky látek nezávazně a zdarma a přesvědčte se sami o barvě, struktuře a kvalitě našich látek.