Dekoria Potah na pohovku IKEA Norsborg rohová 4-místná, eukalyptová modrá, Norsborg 4-místná rohová, Cotton Panama, 702-40

Designový produkt Dekoria Potah na pohovku IKEA Norsborg rohová 4-místná, eukalyptová modrá, Norsborg 4-místná rohová, Cotton Panama, 702-40 od kvalitní značky Dekoria máte možnost pořídit právě teď v naší nabídce extra se slevou. Levně za cenu 19 519 Kč. EAN: 5902582054028
Dekoria Potah na pohovku IKEA Norsborg rohová 4-místná
Značka: Dekoria
19 519 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Vysoce kvalitní potah na pohovku Ikea Norsborg. S novým potahem Vaše pohovka bude Vám znovu sloužit!
Každý potah je pro Vás pečlivě a speciálně vyroben. Svým pokojům tak můžete přidat zvláštní kouzlo. Potah lze snadno nasadit a sundat.
Naše potahy nejsou originální produkty od Ikea. Zobrazená nabídka zahrnuje pouze potah, nikoli celou pohovku. Zkontrolujte si vždy správnost Vaší volby – zdali opravdu máte zadaný typ pohovky (některé typy mohou být sice vzhledově podobné, ale rozměrově se liší).
Nabízíme mnoho různých kolekcí látek. Projděte si naše webové stránky a najděte tu správnou látku pro svoji pohovku, křeslo nebo podnožku. Pokud si stále nejste jisti, objednejte si vzorky látek nezávazně a zdarma a přesvědčte se sami o barvě, struktuře a kvalitě našich látek.