Dekoria Potah na pohovku IKEA Norsborg rohová 4-místná, Silver stříbrošedá, Norsborg 4-místná rohová, Cotton Panama, 702-31

Výjimečný a žádaný produkt Dekoria Potah na pohovku IKEA Norsborg rohová 4-místná, Silver stříbrošedá, Norsborg 4-místná rohová, Cotton Panama, 702-31 od značky s dlouholetou tradicí Dekoria jednoduše pořídíte právě dnes se slevou. K sehnání zrovna v akci za 19 519 Kč. EAN: 5901775475541
Dekoria Potah na pohovku IKEA Norsborg rohová 4-místná
Značka: Dekoria
19 519 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Vysoce kvalitní potah na pohovku Ikea Norsborg. S novým potahem Vaše pohovka bude Vám znovu sloužit!
Každý potah je pro Vás pečlivě a speciálně vyroben. Svým pokojům tak můžete přidat zvláštní kouzlo. Potah lze snadno nasadit a sundat.
Naše potahy nejsou originální produkty od Ikea. Zobrazená nabídka zahrnuje pouze potah, nikoli celou pohovku. Zkontrolujte si vždy správnost Vaší volby – zdali opravdu máte zadaný typ pohovky (některé typy mohou být sice vzhledově podobné, ale rozměrově se liší).
Nabízíme mnoho různých kolekcí látek. Projděte si naše webové stránky a najděte tu správnou látku pro svoji pohovku, křeslo nebo podnožku. Pokud si stále nejste jisti, objednejte si vzorky látek nezávazně a zdarma a přesvědčte se sami o barvě, struktuře a kvalitě našich látek.