Dekoria Potah na pohovku IKEA Norsborg 3-místná se šezlongem, kaštanová melanž, Norsborg 3-místná se šezlongem, Living, 101-04

Povedený výrobek Dekoria Potah na pohovku IKEA Norsborg 3-místná se šezlongem, kaštanová melanž, Norsborg 3-místná se šezlongem, Living, 101-04 s osvědčenou značkou Dekoria snadno můžete pořídit zrovna dnes za výprodejovou cenu! Cena od 7 427 Kč. EAN: 5902582210509
Dekoria Potah na pohovku IKEA Norsborg 3-místná se šezlongem
Značka: Dekoria
7 427 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Vysoce kvalitní potah na pohovku Ikea Norsborg. S novým potahem Vaše pohovka bude Vám znovu sloužit!
Každý potah je pro Vás pečlivě a speciálně vyroben. Svým pokojům tak můžete přidat zvláštní kouzlo. Potah lze snadno nasadit a sundat.
Naše potahy nejsou originální produkty od Ikea. Zobrazená nabídka zahrnuje pouze potah, nikoli celou pohovku. Zkontrolujte si vždy správnost Vaší volby – zdali opravdu máte zadaný typ pohovky (některé typy mohou být sice vzhledově podobné, ale rozměrově se liší).
Nabízíme mnoho různých kolekcí látek. Projděte si naše webové stránky a najděte tu správnou látku pro svoji pohovku, křeslo nebo podnožku. Pokud si stále nejste jisti, objednejte si vzorky látek nezávazně a zdarma a přesvědčte se sami o barvě, struktuře a kvalitě našich látek.