Květuška.cz

Dekoria Potah na pohovku IKEA Norsborg rohová, 5-místná se šezlongem, tyrkysový, Norsborg 5-místná rohová se šezlongem, Bergen, 161-77

Tento velmi oblíbený kousek Dekoria Potah na pohovku IKEA Norsborg rohová, 5-místná se šezlongem, tyrkysový, Norsborg 5-místná rohová se šezlongem, Bergen, 161-77 od top značky Dekoria můžete pořídit u nás nyní skutečně levně. Akční cena 13 436 Kč.
EAN: 5902582155473
Dekoria Potah na pohovku IKEA Norsborg rohová
Ověřit dostupnost
Značka: Dekoria
13 436
Popis produktu

Vysoce kvalitní potah na pohovku Ikea Norsborg. S novým potahem Vaše pohovka bude Vám znovu sloužit!
Každý potah je pro Vás pečlivě a speciálně vyroben. Svým pokojům tak můžete přidat zvláštní kouzlo. Potah lze snadno nasadit a sundat.
Naše potahy nejsou originální produkty od Ikea. Zobrazená nabídka zahrnuje pouze potah, nikoli celou pohovku. Zkontrolujte si vždy správnost Vaší volby – zdali opravdu máte zadaný typ pohovky (některé typy mohou být sice vzhledově podobné, ale rozměrově se liší).
Nabízíme mnoho různých kolekcí látek. Projděte si naše webové stránky a najděte tu správnou látku pro svoji pohovku, křeslo nebo podnožku. Pokud si stále nejste jisti, objednejte si vzorky látek nezávazně a zdarma a přesvědčte se sami o barvě, struktuře a kvalitě našich látek.