Květuška.cz

Dekoria Potah na pohovku IKEA Norsborg 3-místná se šezlongem, džínová melanž, Norsborg 3-místná se šezlongem, Madrid, 161-90

Zajímavý výrobek Dekoria Potah na pohovku IKEA Norsborg 3-místná se šezlongem, džínová melanž, Norsborg 3-místná se šezlongem, Madrid, 161-90 od dodavatele se skvělou pověstí Dekoria je k získání právě za super cenu! Zrovna nyní za cenu 9 756 Kč. EAN: 5902582038233
Dekoria Potah na pohovku IKEA Norsborg 3-místná se šezlongem
Zjistit více >
Značka: Dekoria
9 756
Popis produktu

Vysoce kvalitní potah na pohovku Ikea Norsborg. S novým potahem Vaše pohovka bude Vám znovu sloužit!
Každý potah je pro Vás pečlivě a speciálně vyroben. Svým pokojům tak můžete přidat zvláštní kouzlo. Potah lze snadno nasadit a sundat.
Naše potahy nejsou originální produkty od Ikea. Zobrazená nabídka zahrnuje pouze potah, nikoli celou pohovku. Zkontrolujte si vždy správnost Vaší volby – zdali opravdu máte zadaný typ pohovky (některé typy mohou být sice vzhledově podobné, ale rozměrově se liší).
Nabízíme mnoho různých kolekcí látek. Projděte si naše webové stránky a najděte tu správnou látku pro svoji pohovku, křeslo nebo podnožku. Pokud si stále nejste jisti, objednejte si vzorky látek nezávazně a zdarma a přesvědčte se sami o barvě, struktuře a kvalitě našich látek.