Květuška.cz

Dekoria Potah na pohovku IKEA Karlstad, 3-místná, rozkládací, tmavý odstín růžové , Potah na Karlstad, 3-místná, rozkládací, Living Velvet, 704-70

Designový výrobek Dekoria Potah na pohovku IKEA Karlstad, 3-místná, rozkládací, tmavý odstín růžové , Potah na Karlstad, 3-místná, rozkládací, Living Velvet, 704-70 od známé kvalitní značky Dekoria jednoduše můžete pořídit nyní pořád výhodně! Nyní pořídíte jen za 8 028 Kč.
EAN: 5902582117501
Dekoria Potah na pohovku IKEA Karlstad
Ověřit dostupnost
Značka: Dekoria
8 028
Popis produktu

Vysoce kvalitní potah na pohovku Ikea Karlstad. S novým potahem Vaše pohovka bude Vám znovu sloužit!
Každý potah je pro Vás pečlivě a speciálně vyroben. Svým pokojům tak můžete přidat zvláštní kouzlo. Potah lze snadno nasadit a sundat.
Naše potahy nejsou originální produkty od Ikea. Zobrazená nabídka zahrnuje pouze potah, nikoli celou pohovku. Zkontrolujte si vždy správnost Vaší volby – zdali opravdu máte zadaný typ pohovky (některé typy mohou být sice vzhledově podobné, ale rozměrově se liší).
Nabízíme mnoho různých kolekcí látek. Projděte si naše webové stránky a najděte tu správnou látku pro svoji pohovku, křeslo nebo podnožku. Pokud si stále nejste jisti, objednejte si vzorky látek nezávazně a zdarma a přesvědčte se sami o barvě, struktuře a kvalitě našich látek.