Dekoria Potah na pohovku IKEA Ekeskog rozkládací, režný podklad, světle modré pásky, Potah na pohovku Ekeskog rozkládací, Avignon, 129-66

Super kousek Dekoria Potah na pohovku IKEA Ekeskog rozkládací, režný podklad, světle modré pásky, Potah na pohovku Ekeskog rozkládací, Avignon, 129-66 od známé společnosti Dekoria máte možnost získat na našich stránkách za výhodné peníze. Právě teď za cenu 14 262 Kč. EAN: 5901202665842
Dekoria Potah na pohovku IKEA Ekeskog rozkládací
Značka: Dekoria
14 262 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Vysoce kvalitní potah na pohovku Ikea Ekeskog. S novým potahem Vaše pohovka bude Vám znovu sloužit!
Každý potah je pro Vás pečlivě a speciálně vyroben. Svým pokojům tak můžete přidat zvláštní kouzlo. Potah lze snadno nasadit a sundat.
Naše potahy nejsou originální produkty od Ikea. Zobrazená nabídka zahrnuje pouze potah, nikoli celou pohovku. Zkontrolujte si vždy správnost Vaší volby – zdali opravdu máte zadaný typ pohovky (některé typy mohou být sice vzhledově podobné, ale rozměrově se liší).
Nabízíme mnoho různých kolekcí látek. Projděte si naše webové stránky a najděte tu správnou látku pro svoji pohovku, křeslo nebo podnožku. Pokud si stále nejste jisti, objednejte si vzorky látek nezávazně a zdarma a přesvědčte se sami o barvě, struktuře a kvalitě našich látek.