Dekoria Potah na pohovku IKEA Backabro rozkládací se šezlongem, kaštanová melanž, Backabro rozkládací se šezlongem, Living, 101-04

Oblíbený a kvalitní výrobek Dekoria Potah na pohovku IKEA Backabro rozkládací se šezlongem, kaštanová melanž, Backabro rozkládací se šezlongem, Living, 101-04 od značky s dobrým jménem Dekoria snadno můžete získat již dnes za skvělou cenu! Právě teď za cenu 11 633 Kč. EAN: 5902582210455
Dekoria Potah na pohovku IKEA Backabro rozkládací se šezlongem
Značka: Dekoria
11 633 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Vysoce kvalitní potah na pohovku Ikea Backabro. S novým potahem Vaše pohovka bude Vám znovu sloužit!
Každý potah je pro Vás pečlivě a speciálně vyroben. Svým pokojům tak můžete přidat zvláštní kouzlo. Potah lze snadno nasadit a sundat.
Naše potahy nejsou originální produkty od Ikea. Zobrazená nabídka zahrnuje pouze potah, nikoli celou pohovku. Zkontrolujte si vždy správnost Vaší volby – zdali opravdu máte zadaný typ pohovky (některé typy mohou být sice vzhledově podobné, ale rozměrově se liší).
Nabízíme mnoho různých kolekcí látek. Projděte si naše webové stránky a najděte tu správnou látku pro svoji pohovku, křeslo nebo podnožku. Pokud si stále nejste jisti, objednejte si vzorky látek nezávazně a zdarma a přesvědčte se sami o barvě, struktuře a kvalitě našich látek.