Dekoria Potah na pohovku IKEA Backabro, 3-místná, rozkládací, kaštanová melanž, Backabro 3-místná rozkládací, Living, 101-04

Hodně oblíbený výrobek Dekoria Potah na pohovku IKEA Backabro, 3-místná, rozkládací, kaštanová melanž, Backabro 3-místná rozkládací, Living, 101-04 od společnosti Dekoria máte možnost sehnat tady a teď právě až neuvěřitelně levně! Nabídky již od 9 981 Kč. EAN: 5902582210431
Dekoria Potah na pohovku IKEA Backabro
Značka: Dekoria
9 981 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Vysoce kvalitní potah na pohovku Ikea Backabro. S novým potahem Vaše pohovka bude Vám znovu sloužit!
Každý potah je pro Vás pečlivě a speciálně vyroben. Svým pokojům tak můžete přidat zvláštní kouzlo. Potah lze snadno nasadit a sundat.
Naše potahy nejsou originální produkty od Ikea. Zobrazená nabídka zahrnuje pouze potah, nikoli celou pohovku. Zkontrolujte si vždy správnost Vaší volby – zdali opravdu máte zadaný typ pohovky (některé typy mohou být sice vzhledově podobné, ale rozměrově se liší).
Nabízíme mnoho různých kolekcí látek. Projděte si naše webové stránky a najděte tu správnou látku pro svoji pohovku, křeslo nebo podnožku. Pokud si stále nejste jisti, objednejte si vzorky látek nezávazně a zdarma a přesvědčte se sami o barvě, struktuře a kvalitě našich látek.