Dekoria Potah na lenošku Ektorp volně stojící – jednoduchý styl, kaštanová melanž, szezlong Ektorp wolnostojący, Living, 101-04

Hodně prodávaný produkt Dekoria Potah na lenošku Ektorp volně stojící - jednoduchý styl, kaštanová melanž, szezlong Ektorp wolnostojący, Living, 101-04 od dodavatele s dlouholetou historií Dekoria lze získat na našich stránkách nyní pořád výhodně! Nyní získáte od 4 198 Kč. EAN: 5902582210295
Dekoria Potah na lenošku Ektorp volně stojící - jednoduchý styl
Značka: Dekoria
4 198 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Vysoce kvalitní potah na lenošku Ikea Ektorp. S novým potahem Váš šezlong bude Vám znovu sloužit!
Každý potah je pro Vás pečlivě a speciálně vyroben. Svým pokojům tak můžete přidat zvláštní kouzlo. Potah lze snadno nasadit a sundat.
Naše potahy nejsou originální produkty od Ikea. Zobrazená nabídka zahrnuje pouze potah, nikoli celou pohovku. Zkontrolujte si vždy správnost Vaší volby – zdali opravdu máte zadaný typ šezlongu (některé typy mohou být sice vzhledově podobné, ale rozměrově se liší).
Nabízíme mnoho různých kolekcí látek. Projděte si naše webové stránky a najděte tu správnou látku pro svoji pohovku, křeslo nebo podnožku. Pokud si stále nejste jisti, objednejte si vzorky látek nezávazně a zdarma a přesvědčte se sami o barvě, struktuře a kvalitě našich látek.