Dekoria Potah na IKEA Norsborg šezlong s loketními opěrkami, kaštanová melanž, šezlong Norsborg s opěrkami, Living, 101-04

Tento designový výrobek Dekoria Potah na IKEA Norsborg šezlong s loketními opěrkami, kaštanová melanž, šezlong Norsborg s opěrkami, Living, 101-04 od dodavatele se skvělou pověstí Dekoria lze sehnat aktuálně na webu za příznivou cenu. Nyní lze objednat jen za 4 649 Kč. EAN: 5902582210493
Dekoria Potah na IKEA Norsborg šezlong s loketními opěrkami
Značka: Dekoria
4 649 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Vysoce kvalitní potah na šezlong Ikea Norsborg. S novým potahem Váš šezlong bude Vám znovu sloužit!
Každý potah je pro Vás pečlivě a speciálně vyroben. Svým pokojům tak můžete přidat zvláštní kouzlo. Potah lze snadno nasadit a sundat.
Naše potahy nejsou originální produkty od Ikea. Zobrazená nabídka zahrnuje pouze potah, nikoli celou pohovku. Zkontrolujte si vždy správnost Vaší volby – zdali opravdu máte zadaný typ šezlongu (některé typy mohou být sice vzhledově podobné, ale rozměrově se liší).
Nabízíme mnoho různých kolekcí látek. Projděte si naše webové stránky a najděte tu správnou látku pro svoji pohovku, křeslo nebo podnožku. Pokud si stále nejste jisti, objednejte si vzorky látek nezávazně a zdarma a přesvědčte se sami o barvě, struktuře a kvalitě našich látek.